Hmn Organizasyon

0539 486 07 34

hmnorganizasyon@gmail.com

Adalar Mehter Kiralama ve Mehter Kiralama Fiyatı

| | 0 Comments

İstanbul’un en özel ilçelerinden olan Adalar’da eğlenceli etkinlikleriniz için Adalar mehter takımı kiralama hizmetini sunan firmamızı arayabilirsiniz. Sünnet düğünü, kına gecesi, düğünler ve diğer kutlama günlerinde usta gösteri ekibi olarak çalışan mehteran takımımız size ve konuklarınıza eğlenceli dakikalar geçirtecektir. Herkesin aşina olduğu mehter müzikleri eşliğinde sunulan bu gösterilerin geleneksel eğlencelerimiz içinde olduğunu bilirsiniz. Kültürümüzün bir parçası olan mehter gösterilerini ekibimiz sürdürüyor.

Firmamızı Adalar ilçesinin merkezinde ve ilçeye bağlı her mahallesinde düzenlenen eğlencelerde mehter kiralama amacıyla arayabilirsiniz.

Adalar Burgazada Mahallesi mehter kiralama,
Adalar Heybeliada Mahallesi mehter kiralama,
Adalar Kınalıada Mahallesi mehter kiralama,
Adalar Maden Mahallesi mehter kiralama ve
Adalar Nizam Mahallesi mehter kiralama

hizmetleri için telefonlarınızı bekliyoruz. İletişim bilgilerimizi internet sitemizde bulabilirsiniz. Ekibimiz birbirinden güzel kıyafetler eşliğinde gösterilerini sunmakta ve eski kahramanlık günlerinin atmosferini yaratmaktadır. Özellikle sünnet düğünlerindeki bu eğlence çocuklar için unutulmayacak hatıralar arasında yer alacaktır. Sünnet düğünlerinde kullanılan taht kiralama işi içinde firmamızı arayabilirsiniz. İstediğiniz gün ve saatte ve istediğiniz yerde mehter takımımız gösterilerini sunmaya hazırdır.

Ayrıca düğün kutlamaları, doğum günü partileri, kına geceleri, mezuniyet kutlamaları gibi özel zamanlardaki etkinlik planlamalarının tamamı için de bizi arayabilirsiniz. Firmamız düğün organizasyonu işinde yıllardır hizmet veren tecrübeli bir işletme olarak aksamadan sürecek eğlenceleri sizin için çok uygun fiyatlarla düzenleyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button